Vstupenky on-line

Hotel Pohádkové zámky Bavorska Německo last minute zájezdy

Pohádkové zámky Bavorska - Německo

Pohádkové zámky Bavorska

Německo

,Pohádkové zámky Bavorska

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Popis:
Pohádkové zámky Bavorska
2denní poznávací zájezd do Německa
Nejkrásnější zámky Bavorska
Neuschwanstein, Hohenschwangau, Linderhof
V ceně doprava autobusem a služby průvodce
Nejznámější a nejnavštěvovanější zámky v Německu

V Bavorsku jsou mnohá místa nerozlučně spjata s osobností krále Ludvíka II., jenž sice jako vladař nic mimořádného nevykonal, zato vtiskl svého tvořivého ducha do řady staveb, které ho proslavily po celé Evropě. S řadou těchto mnohdy až překvapivě úchvatných objektů, zasazených do rozmanité bavorské přírody, se můžete seznámit na tomto zájezdu.


Program zájezdu

1. den: odjezd z ČR v brzkých ranních hodinách do Německa. Dopolední příjezd k jednomu z nejkrásnějších zámků vůbec - Neuschwanstein - pohádkový zámek Ludvíka II. Bavorského. Dále navštívíme zámek Hohenschwangau, poslední rodové sídlo vladařského rodu Wittelbachů, bavorských vévodů a králů. Následuje zámek Linderhof - barokní zámek s umělou jeskyní, v zámeckém parku jsou umělé vodopády a 32 m vysoký vodotrysk.V podvečer odjezd na ubytování, nocleh.


2. den: po snídani prohlídka klášterního kostela v Ettal - rozlehlý klášter ze 14. století. Přejezd k jezeru Chiemsee s prohlídkou bavorské Versailles - tak bývá nazývána stavba Herrenchiemsee, která se nachází na jednom ze tří ostrůvků na jezeře Chiemsee, nazývaného Bavorským mořem. Právě toto působivé místo s alpskými kulisami si pro stavbu přepychového paláce vybral Ludvík II. Bavorský. Navečer odjezd zpět do ČR, návrat v nočních hodinách.


Program zájezdu

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu s vlastním sociálním zařízením a snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: příplatek za nástupní místa Brno a Jihlava, příplatek za jednolůžkový pokoj 800 Kč/noc, cestovní pojštění, vstupy do jednotlivých památek, městská hromadná doprava ve městech, případnou city taxu max. 3 €/os./noc - platí se na místě.
Orientační ceny vstupného: Neuschwanstein 12,00 €, Hohenschwangau 10,00 €, Linderhof 7,00 €, Herrenchiemsee 6,20 €, lodní lístek Herreninsel 8,00 €
Doporučené kapesné: 60 €
Změna programu vyhrazena.
Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.


Nástupní místa a orientační časy odjezdů

Brno (00:30 Autobusové nádraží Zvonařka, nástupiště G 31-34) - s příplatkem 300 Kč
Jihlava (01:30 z parkoviště u Billy, třída Legionářů) - s příplatkem 200 Kč
Praha (03:30 z parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží, skleněné kopule) - bez příplatku
Plzeň (04:30 z parkoviště před bránou Škoda u pneuservisu, Tyllova ulice) - bez příplatku


GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.