Vstupenky on-line

Hotel Karlovy Vary - Lázeňské domy Mánes, Ochutnávka lázní na 2 noci v týdnu Česká republika last minute zájezdy

Vyhledávání zájezdu
Lázeňské domy Mánes - Česká republika - Západočeské lázně - Karlovy Vary

Lázeňské domy Mánes

Česká republika » Západočeské lázně » Karlovy Vary

, starstarstarLázeňské domy Mánes

Počet termínů:

36 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Karlovy Vary - Lázeňské domy Mánes, Ochutnávka lázní na 2 noci v týdnu
Popis
Vlastní Balneoprovoz s širokou nabídkou léčebných procedur.
Klidné místo u lesa.
V dosahu lázeňského dění.
TIP CK

Ochutnávka lázní, 3 dny/2 noci, pobyty s polopenzí a procedurou/den, od PONDĚLÍ do PÁTKU.

Lázeňské domy Mánes se nacházejí v poklidné části lázeňské zóny u lesa, cca 10 minut chůze od centra města a kolonády. Jde o komplex 3 lázeňských budov Mánes I.***, Mánes II.**+ a Čapek***+, které jsou vzájemně propojeny. K dispozici je vlastní parkoviště (za poplatek), výtah ve všech budovách, restaurace, kavárna s letní terasou. Lázeňská péče je poskytována ve vlastním BALNEOPROVOZU s využitím pitné kúry karlovarskými minerálními prameny: koupele, vodoléčba, masáže, sauna, slatinné obklady, léčebný tělocvik, elektroléčba, fitness a kosmetika.

Největší a nejvýznamnější české lázně Karlovy Vary leží na soutoku řeky Ohře a říčky Teplé v průměrné nadmořské výšce 450 m. Karlovy Vary za svůj věhlas vděčí dvanácti minerálním pramenům s vodou různého chemického složení a teploty (42 - 72°C), z nichž nejsilnější Vřídlo tryská do výše 10 - 15 m z hloubky 2000 - 3000 m....další informace v rubrice "Popis destinace".
Ubytování
STANDARD kategorie (Mánes II.), 2- lůžkový menší pokoj, koupelna s vanou a WC, TV+SAT, telefon a malá lednice, balkon kromě 4.patra, výtah do 3.patra.
SUPERIOR kategorie (Mánes I.), standardně zařízený 2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV+SAT, telefon, rádio, minibar, hotelová kosmetika, fén a trezor (nebo uzamykatelná zásuvka), balkon a výtah. K dispozici je župan.
SUPERIOR PLUS (Čapek), komfortně vybavený 2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV+SAT, telefon, rádio, minibar, hotelová kosmetika, fén, trezor, pantofle a výtah. Balkon jen na některých pokojích. K dispozici je župan. Ceny na dotaz.
Strava
Snídaně formou bufetového stolu, večeře výběr z několika jídel.
Zájezd zahrnuje
2x ubytování v dvoulůžkovém pokoji STANDARD nebo SUPERIOR, 2x polopenze, vstupní lékařská prohlídka, 1x léčebná procedura na den dle vlastního výběru, celkem 2 procedury během pobytu (výběr z 15 procedur - mimo neděle), pitná kúra., Navíc zdarma na pokoj: 1x tradiční karlovarský uvítací drink
Zájezd nezahrnuje
oběd za příplatek (200 CZK), povinný lázeňský poplatek/den (15 CZK), parkování za poplatek/den (v areálu Mánes) (50 CZK), pes malé rasy za poplatek/den (200 CZK)

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.