Vstupenky on-line

Hotel Květinový zámek Ksiaz & láskyplné lázně Dušníky Polsko last minute zájezdy

Vyhledávání zájezdu
Květinový zámek Ksiaz & láskyplné lázně Dušníky - Polsko

Květinový zámek Ksiaz & láskyplné lázně Dušníky

Polsko

Wroclaw, VlastníKvětinový zámek Ksiaz & láskyplné lázně Dušníky

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Anotace
Zažijte pravé kouzlo 1. máje a vydejte se za květinami a láskou do Dolnoslezského vojvodství, jednoho z nejtajemnějších krajů Polska. Poznejte rozkvetlé lázně Dušniky, které si zamiloval i známý skladatel Fryderyk Chopin, a objevte třetí největší zámek Polska Ksiaz, jenž se touto dobou odívá do květinového hávu. Nechte se unést kouzlem jedinečného festivalu květin a omámit vůní jara. Těšíme se na Vás!
Program zájezdu
 Dopoledne navštívíme lázně Dušníky, které leží na česko-polském pohraničí a svým kouzlem uchvátily i známého hudebního skladatele Fryderyka Chopina. Zavítáme do rozkvetlého lázeňského parku a ochutnáme dva místní ozdravné prameny. Projdeme se kolem Chopinova divadla a podíváme se do úžasného muzea papírnictví, kde si zkusíme vyrobit arch papíru a poznáme historii tohoto řemesla v bývalém mlýně
 Odpoledne se vydáme do města Valbřichu, kde se ukrývá pohádkový zámek Ksiaz. Zde máme jedinečnou příležitost navštívit jubilejní třicátý ročník festivalu květin a umění, kdy se celý zámek oblékne do pestrých barev rozkvetlých květin. Zámek Ksiaz se nachází na skalnatém ostrohu nad řekou Polesnicí a působí opravdu skvostně.
 Během festivalu jsou interiéry i exteriéry zámku vyzdobeny nádhernými květinovými vazbami. Na nádvoří můžeme obdivovat netradiční stánky plné rukodělných výrobků, ať už to je tradiční porcelán, keramika, bižuterie, přívěsky nebo květiny. Ve volném čase zavítáme do knížecího hřebčína a projedeme se kočárem taženým koňmi.
Cena zahrnuje
lux bus SETRA * průvodce * štamprlička pro zahřátí
Cena nezahrnuje
vstupné do zámku a na festival 35 ZL, vstupné do papírny 15 ZL, pojištění léčebných výloh

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.