Vstupenky on-line

Hotel Krakov + Solné Doly Vělička Polsko last minute zájezdy

Vyhledávání zájezdu
Krakov a Solné Doly Vělička - Polsko

Krakov a Solné Doly Vělička

Polsko

, Program

LM


Krakov a Solné Doly Vělička

Počet termínů:

1 termín / 1 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Krakov + Solné Doly Vělička
Počet dní
odjezd v brzkých ranních hodinách, příjezd do Krakova, dle časových možností fakultativně návštěva zámku Wawel a katedrály - místo korunovace polských králů, poté možnost procházky starým městem „Královskou cestou“ - Kanovnickou ulicí, po hlavním náměstí, návštěva Sukenice - bývalá tržnice se suknem, Mariánský kostel... Po poledni odjezd do Věličky, návštěva solných dolů (návštěvníci připlácí povinný poplatek za vstup), které jsou v provozu nepřetržitě od 13. století a stále se zde dobývá stolní sůl. Patří k nejstarším světovým solným dolům na světě. Důl je 327 m hluboký a celková délka chodeb dosahuje 300 km. Návštěvníci si zde mohou prohlédnout 3,5 km dlouhou trasu, která zahrnuje prohlídku soch historických i mýtických postav vytvořených z kamenné soli. Za pozornost stojí také klenuté síně, kaple, podzemní jezero a výstava, přibližující historii těžby soli. Důl tak bývá nazýván také „polskou solnou katedrálou“.
Cena zahrnuje
dopravu autokarem, služby česky mluvícího průvodce, poplatek za vstup skupiny do areálu solných dolů Vělička včetně místního průvodce (český nebo slovenský výklad nebo překlad do češtiny našim průvodcem)
Cena nezahrnuje
komplexní cest. pojištění 30,- Kč/os./den, vstupné do solných dolů 85,- Zloty (cca 520,- Kč), děti do 15-ti let a studenti do 25-ti let s průkazem studenta platí snížené vstupné 65,- Zloty (cca 400,- Kč) platba na místě, případné vstupy v Krakově
Poznámka k ceně
Doporučené kapesné: cca 100,- Zloty

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.