Vstupenky on-line

Hotel Jednodenní zájezd - Budapešť Maďarsko - last minute zájezdy

Jednodenní zájezd - Budapešť, Maďarsko, 19.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 137081791

Jednodenní zájezd - Budapešť

Maďarsko

Maďarsko - BUDAPEŠŤ, ProgramJednodenní zájezd - Budapešť

Termín:

19.5.2018 - 19.5.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
890 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: JEDNODENNÍ ZÁJEZD - BUDAPEŠŤ ( Maďarsko)
Popis
Jednodenní poznávací zájezd do Maďarska - Budapešti.
Stravování
vlastní
Doprava
dopravu autobusem
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
stravování, vstupy do historických objektů, pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí včetně storna (lze sjednat v CK – 30Kč/dosp. osoba, 15 Kč/dítě do 18 let, dítě do 6 let v doprovodu dosp. osoby má pojištění zdarma
Pořadatelem tohoto zájezdu je DUHA TOUR s.r.o., IČ 26847485.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK