Vstupenky on-line

Hotel Il Triangolo Itálie - last minute zájezdy

Il Triangolo, Itálie, Palmová riviéra, Abruzzo, Cologna Spiaggia, 11.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 134285039

Il Triangolo

Itálie » Palmová riviéra » Abruzzo » Cologna Spiaggia

, Apartmány

Načítám ...


Il Triangolo

Termín:

11.5.2018 - 20.5.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -1 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
1 590 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Residence IL Triangolo
Kategorie hotelu: ***
Popis
Velmi hezký komplex kousek do překrásné písečné pláže je klienty oblíben pro svou polohu a preferují ho především rodiny s dětmi a ti, kteří chtějí klidnou dovolenou.
Ubytování
Rezidence se skládá ze 2 budov, jedna budova je s výtahem a druhá bez výtahu. Je zde k dispozici restaurace, bar, bazén pro dospělé a pro děti (od 6.6. do 12.9. v čase 9,30 - 12,30 a 16,00 - 19,30), 2 fotbalové hřiště, solárium, animace pro děti, parkovací stání do vyčerpání míst, pračka na žetony, půjčovna kol. Všechny apartmány v patře mají balkon a v přízemí předzahrádky, klimatizaci (za poplatek), TV, Wi-Fi.
Studio pro 3 osoby (ST3) - jeden pokoj s kuchyňským koutem a 3 lůžky, příslušenství.
Apartmán pro 4 osoby (AP1/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 4 osoby, ložnice s manželskou postelí, příslušenství.
Apartmán pro 6 osob (AP2/6) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 4 osoby, ložnice s manželskou postelí a ložnice se 2 lůžky, příslušenství.
Poloha
Rezidenční komplex se nachází jen pár kroků od pláže ve středisku Cologna Spiaggia (mezi středisky Roseto degli Abruzzi a Giulianova Lido). Mezi těmito středisky byla nedávno dokončena cylkostezky, která láká jak ke sportu tak dlouhým procházkám. Tuto rezidenci doporučujeme klientům, kteří chtějí strávit dovolenou v klidném prostředí.
Pojmenovani_zarizeni_3
Apartmán pro 6 osob se 2 ložnicemi (TRILO 6)
Popis_zarizeni_3
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 4 osoby, ložnice s manželskou postelí a ložnice se 2 lůžky, příslušenstvím, balkonem nebo předzahrádkou. Je vybaveno TV, Wi-Fi, klimatizací (za poplatek).
Stravování
vlastní.
Cena autem/osoba zahrnuje
7 nebo 14 nocí, spotřeba energií, asistenční služba partnerské kanceláře.
Cena vlastní dopravou nezahrnuje
komplexní pojištění 30 Kč/osoba a den, závěrečný úklid, povlečení, plážový servis, pobytové taxy.
Vratná kauce u vlastní dopravy
100 EUR/apartmán.
Povinné příplatky vlastní dopravy
clubová karta: 20 EUR/apartmán a týden v termínu 20.5. - 1.7. a 26.8. - 30.9., 40 EUR/apartmán a týden v termínu 1.7. - 26.8., finální úklid 50 EUR/apartmán a zahrnuje bazén, plážový servis na solárium vedle pláže (1 slunečník a 2 lehátka/apartmán), povlečení a baby club v termínu 1.7. - 26.8. Pobytová taxa cca 1 EUR/osoba a den, děti do 12 let neplatí.
Příplatky k vlastní dopravě
klimatizace 40 EUR/týden/platba na místě nebo 20 EUR/týden/rezervace pobytu, povlečení 10 EUR/osoba a výměna, cca 50 EUR/týden přidání dalšího lůžka na pokoj, ale musí být objednáno při rezervaci.
Rychlý přehled
venkovní bazén
sluneční terasa
klimatizace za poplatek
Wi-Fi zdarma
Stručná poloha
pouhých 100 m od písečné pláže
městečko Roseto 5 km
nejbližší obchod 1 km
klidné prostředí
Pojmenování zařízení 1
Studio pro 3 osoby (MONO 3)
Popis zařízení 1
jeden pokoj s kuchyňským koutem a 3 lůžky, příslušenstvím, balkonem nebo předzahrádkou. Je vybaveno TV, Wi-Fi, klimatizací (za poplatek).
Pojmenovani_zarizeni_2
Apartmán pro 4 osoby s 1 ložnicí (BILO 4)
Popis_zarizeni_2
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 4 osoby, ložnice s manželskou postelí, příslušenstvím, balkonem nebo předzahrádkou. Je vybaveno TV, Wi-Fi, klimatizací (za poplatek).
Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK