Vstupenky on-line

Hotel Hotel Melodie Česká republika - last minute zájezdy

Hotel Melodie, Česká republika, Západní Čechy, 13.3.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 133848597

Hotel Melodie

Česká republika » Západní Čechy

Františkovy Lázně, HotelHotel Melodie

Termín:

13.3.2018 - 18.3.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

6 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
3 750 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Františkovy lázně - Hotel Melodie, Rekreační pobyt 5 nebo 7 nocí
Kategorie hotelu: ***
Popis
Blízko lázeňského dění a největšího Aquaparku v českých lázních, na okraji městského lesního parku. Velmi oblíbené místo. TIP CK

Rekreační pobyty 6 dní/5 nocí ÚTERÝ-NEDĚLE, STŘEDA-PONDĚLÍ, ČTVRTEK-ÚTERÝ, PÁTEK-STŘEDA (v ceníkové tabulce).
Rekreační pobyty 8 dní/7 nocí NEDĚLE-NEDĚLE nebo SOBOTA-SOBOTA (v ceníkové tabulce).
Všechny pobyty případně lze dle dohody objednat i v jiné dny, než je uvedeno.
Akční pobyty pro Seniory, v samostatné nabídce.

Hotel Melodie*** se nachází v pohodlné pěší vzdálenosti od kolonády, na okraji městského lesoparku města Františkovy Lázně (pár minut pěšky). Objekt je chráněnou památkou, zrekonstruovaný s moderním interiérem a výtahem. K dispozici je stylově zařízená restaurace "Melodie", letní venkovní terasa s posezením před hotelem s výhledem do lesoparku. Bezbariérový přístup. Možnost zajištění léčebných procedur včetně lékařského vyšetření (bahenní zábaly, koupele, masáže) v lázeňském penzionu Josef (v centru, cca 10 minut od hotelu Melodie). Pro klienty CK zlevněné vstupenky do AQUAFORA – v recepci hotelu. WiFi připojení k dispozici v celém hotelu. Nejbližší vlaková stanice cca 10 minut pěšky. Parkování zdarma v zadním traktu hotelu, v uzavřeném prostoru, zdarma.
Koupání: městský aquapark AQUAFORUM je největší a nejkrásnější aquapark českých lázní (cca 800 m). Nabízí jedinečnou možnost odpočinku a relaxace. K dispozici relaxační bazény s vodními atrakcemi (cca 550 m2, do 32°C), plavecký bazén (délka 25 m, do 27°C), dětský bazén s atrakcemi, vířivky, vodní jeskyně, v letním provozu v rámci venkovního areálu také vodní skluzavka a tobogán ((82 m), rekreační bazén s vodními atrakcemi (cca 700 m2), dětský bazén s atrakcemi. Součástí aquaparku je také sauna, fitness centrum, masáže, snack bar v 1.patře atd. Otevřeno denně (9.00-21.00).

Františkovy Lázně společně s Karlovými Vary a Mariánskými Lázněmi tvoří světoznámý „západočeský lázeňský trojúhelník“. Zdejší prameny patří mezi přírodní minerální vody, tzv. studené kyselky českého typu. Jejich průměrná teplota je 11°C. Díky odbornému využívání těchto zdrojů se lázně vyvinuly ve světoznámé léčebné místo pro choroby ženské, nemoci srdce a krevního oběhu, choroby pohybového ústrojí.
Rodinám s dětmi a nejen jim doporučujeme návštěvu AQUAFORA, celoročně otevřeného aquaparku.Podrobnější informace v sekci "Popis destinace"
Ubytování
2- lůžkový pokoj se sprchou/vanou a WC, TV+SAT, WiFi připojení, bez balkonu. Apartmán s balkonem za příplatek (na dotaz).
Strava
Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří případně i obědů (3 chody, výběr ze 2 jídel).
Zájezd zahrnuje
5x nebo 7x ubytování, 5x nebo 7x snídaně formou bufetu, WiFi připojení k internetu, parkování.
Zájezd nezahrnuje
lázeňský příplatek/den povinný, platí se na místě (15 CZK), večeře za příplatek/osoba (180 CZK), oběd za příplatek/osoba (140 CZK), pes za příplatek/noc (90 CZK), 1/1 pokoj za příplatek/den (250 CZK)
Výlety
zámek Kynžvart ( ), Chebský hrad ( ), hrad Seeberg ( ), přírodní koupaliště Amerika. ( )
Pořadatelem tohoto zájezdu je NEMO tour s.r.o., IČ 64051421.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK