Vstupenky on-line

Hotel Horské lázně Karlova Studánka - Lázeňské domy a vily, Rekreační pobyty 5 a 7 nocí Česká republika last minute zájezdy

Vyhledávání zájezdu
Horské lázně Karlova Studánka - Lázeňské domy a vily, Rekreační pobyty 3 nebo 5 nocí - Česká republika - Jeseníky

Horské lázně Karlova Studánka - Lázeňské domy a vily, Rekreační pobyty 3 nebo 5 nocí

Česká republika » Jeseníky

, Hotel starstarstarHorské lázně Karlova Studánka - Lázeňské domy a vily, Rekreační pobyty 3 nebo 5 nocí

Počet termínů:

73 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Jesenik - transparent 9°C
Zítra Počasí v Jesenik - transparent 4 - 9°C
26.9. Počasí v Jesenik - transparent 2 - 11°C
27.9. Počasí v Jesenik - transparent 9 - 17°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Horské lázně Karlova Studánka - Lázeňské domy a vily, Rekreační pobyty 5 a 7 nocí
Popis
Nejčistší ovzduší ve střední Evropě.
Jedinečné místo pro léčbu dýchacích cest, vlastní minerální uhličitá voda, bazénové centrum, v blízkosti lyžařského areálu Praděd - Ovčárna. Nejvýše položené lázně v ČR. Dlouholetá lázeňská tradice. TIP CK

"Rekreační pobyt "Comfort" se snídaní" - pobyty 6 dní/5 nocí nebo 8 dní/7 nocí Dle dohody je možno nastoupit i v jiné dny lrpmě nástupú uvedených v ceníku.

Ubytování je zajištěno v lázeňských domech (úroveň 3*) Libuše, Bezruč případně Slezský dům a nebo vila Vlasta. Většina pokojů je vybavena sprchou a WC, TV - pokoje COMFORT. Pokoje, které mají navíc lednicový set - pokoje SUPERIOR - pouze na dotaz.
Lázeňský dům Libuše***
Je hlavní lázeňskou budovou s centrální recepcí, výtahem, kavárnou, centrální jídelnou, knihovnou, balneoprovozem a stálou lékařskou službou.
Lázeňský dům Bezruč***
Je nově zrekonstruovaná budova, cca 150 m od LD Libuše.
Vila Vlasta***
Je rovněž po celkové rekonstrukci, bez výtahu (cca 50 m od Libuše).
Slezský dům***
Je nově zrekonstruovaná budova se společenskou místností. V budově není výtah.

K dispozici je krytý bazén v Letních lázních s řadou atrakcí – 3 chrliče k masážím, whirpool, perličková podvodní lehátka a lavice, dnová vřídla, dnové šampaňské perličky. Součástí komplexu je tepidarium, finská sauna, VacuWell a vibrosauna a zajímavé netradiční ochlazovací techniky.
Léčebné procedury - inhalatorium, tělocvičny, elekroléčba, vodoléčba, koupele, masáže, rehabilitační léčba, pitná kúra. V areálu lázní je také cukrárna, kavárna, bohaté kulturní programy. V centru lázní se nachází Pitný pavilon - dřevěný altánek skrývající největší zdejší bohatství, jeden z minerálních pramenů zvaný Petr. Minerální voda, která tryská ze země, je čirá a bezbarvá, slabě páchne sirovodíkem a chuť má příjemnou.
Koupání: bazénový komplex v Letních lázních.

Horské lázně Karlova studánka se nacházejí v CHKO Jeseníky, v malebném údolí říčky Bílá Opava. Asi 10 km od lázní se tyčí nejvyšší hora Moravy, Praděd (1 491 m. n. m.). Lázně jsou obklopeny lesy, proto také mají asi nejčistší vzduch ve střední Evropě.... Další informace v "Popisu destinace"
Ubytování
Lázeňský dům Libuše, Slezský dům nebo Bezruč, Vila Vlasta nebo Lázeňský penzion Šárka, v základní nabídce jsou pokoje COMFORT.
2– lůžkový pokoj COMFORT, se sprchou a WC, TV. K dispozici jsou také 1- lůžkové pokoje. Lázeňské domy, vily a penziony rozmístěny v areálu lázní - ubytování je plně v kompetenci přijímací kanceláře.
2– lůžkový pokoj SUPERIOR, se sprchou a WC, TV, navíc lednicový set - ceny na dotaz.
Strava
Snídaně formou bufetu.
Obědy či večeře lze dokoupit - jsou servírované s možností výběru jídla (první den je menu dané). Strava je podávána v centrální jídelně LD Libuše.
Zájezd zahrnuje
5x nebo 7x ubytování v pokoji Comfort, 5x nebo 7x snídaně
Zájezd nezahrnuje
povinný místní lázeňský poplatek osoba/den (15 CZK), za 1/1 pokoj příplatek/noc dle typu pobytu na dotaz, pes, noc (150 CZK), parkování na vyhrazených místech za poplatek,cca cena/den (50 CZK), postýlka,dítě/noc (200 CZK), přistýlka, na dotaz, večeře, dospělý/den (160 CZK), večeře, dítě 3-10 let na přistýlce/den (110 CZK)

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.