Vstupenky on-line

Hotel Hévíz - Hotel Danubius Health Spa Resort Hévíz, 4 noci, termály zdarma, dítě do 6 let zdarma Maďarsko last minute zájezdy

Vyhledávání zájezdu
Hévíz - Hotel Danubius Health Spa Resort Hévíz, 4 noci, termály zdarma, dítě do 6 let zdarma - Maďarsko - Balaton - Hévíz

Hévíz - Hotel Danubius Health Spa Resort Hévíz, 4 noci, termály zdarma, dítě do 6 let zdarma

Maďarsko » Balaton » Hévíz

, Hotel starstarstarstarHévíz - Hotel Danubius Health Spa Resort Hévíz, 4 noci, termály zdarma, dítě do 6 let zdarma

Počet termínů:

72 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Popis
Vlastní hotelové lázně a wellness - v županu přímo k bazénům.
Komfort a pohodlí, relaxace pod jednou střechou.
Strava polopenze a navíc k večeři 1x nealko nápoj zdarma.
1x dítě do 6 let zdarma na přistýlce s 2 dospělými osobami.

Rekreační Pobyty 5 dní/4 noci mají libovolný den nástupu, včetně víkendů.
Je možné rezervovat také pobyty na 2, 3 nebo 5 nocí - uvedeno v samostatné nabídce.

Upozornění hotelu: 1) v termínech 15.- 18.04. a 14.-17.10.2018 bude z důvodu roční pravidelné údržby a čištění uzavřen venkovní hydro zážitkový bazén (200m2). 2) V termínech 17.- 20.06. a 16.-19.12.2018 bude z důvodu roční pravidelné údržby a čištění uzavřen vnitřní plavecký bazén a whirpool. Ostatní bazény dle sezóny jsou v provozu.

Moderní 4* hotel Danubius Health Spa Resort Hévíz se nachází v centru městečka Hévíz uprostřed zeleně, jen přibližně 5 minut chůze od termálního jezera. K dispozici recepce, restaurace, nabízející maďarská, mezinárodní i dietní jídla formou bufetu, kavárna, , letní zahrada, výtahy, 2 vnitřní termální bazény (33 a 37°C), vnitřní plavecký bazén (10x16 m, 28°C), whirpool, venkovní termální bazén s letní terasou (33°C, od května do září), venkovní zážitkový hydro bazén o ploše cca 200 m2 s podvodními masážními tryskami a vodopády (otevřen celý rok), sauna, parní kabina a finská sauna, fitness. Možnost wellness a léčebných procedur (za poplatek). Možnosti skupinových cvičení (ranní a fitness gymnastika, aqua-fitness, 1x týdně turistika a Nordic walking). WiFi v celém hotelu. Parkování před hotelem (za poplatek 3 Eur/noc).
Koupání: hotelové bazény, termální jezero cca 500 m.

Hévíz - unikátní přírodní termální jezero s rašelinovým dnem je největším léčivým jezerem na světě s možností koupání. Nachází se jen 6 km od Balatonu. Teplota vody se pohybuje v létě okolo 33 - 35°C, v zimě cca 26-28°C. Léčivé bahno a voda představují základ místní balneoterapie (termální koupele + pitná kúra). Další podrobnější informace najdete v rubrice "Popis destinace".
Ubytování
2- lůžkový pokoj STANDARD (cca 25 m2), koupelna s vanou a WC, LCD/TV+SAT, minibar (za poplatek), telefon, trezor, fén a klimatizace. U většiny pokojů balkon (CK balkon negarantuje). Možnost 1 přistýlky pro dítě do 14 let. Standard pokoje se nacházejí na 1.-4.patře.
2- lůžkový pokoj SUPERIOR (cca 25 m2) v 5.-7. patře s výhledem na park nebo jezero, koupelna s vanou a WC, LCD/TV+SAT, minibar (za poplatek), telefon, trezor, fén a klimatizace. U většiny pokojů balkon (CK balkon negarantuje). Možnost 1 přistýlky pro dítě do 14 let.
Suite Standard a Suite Superior - ceny na dotaz.
Ubytování v den nástupu od 14,00 hod, uvolnění pokoje v den odjezdu do 11,00 hod.
Strava
snídaně i večeře formou bufetových stolů. K večeři 1x nealkoholický nápoj zdarma (buď 1x minerální voda nebo 1x soft - nealko nebo káva nebo čaj). Další nápoje včetně piva se platí.
Zájezd zahrnuje
4x ubytování v 2-lůžkovém pokoji STANDARD nebo SUPERIOR v 5., 6. a 7. patře, 4x polopenze včetně 1 nealkoholického nápoje k večeři (zdarma), zapůjčení županu (pro dospělé osoby), volný vstup do všech hotelových bazénů (dva vnitřní termální bazény, hydro bazén 200m2 se světelnými efekty večer, venkovní termální bazén s terasou - od poloviny května do poloviny září, volný vstup do finské sauny v zahradě (občas sauna show), sauna, vířivka, parní lázeň, bio sauna, volný vstup do Fitness Club, skupinová cvičení organizovaná hotelem (ranní a fitness gymnastika, aqua-fitness, 1x týdně turistika a Nordic Walking)., Navíc ZDARMA: WiFi v celém hotelu.
Zájezd nezahrnuje
povinný lázeňský poplatek placený na místě (bez záruky), osoba/noc (1.7 Eur), pes za poplatek/noc (22 Eur), parkování, auto/noc/garáž (3 Eur), příplatek za 1/1 pokoj na dotaz, cestovní pojištění Union typ B/den/dospělý (24 CZK), cestovní pojištění Union typ B/den/dítě do 15 let (24 CZK), cestovní pojištění Union typ A30/den/dospělý (36 CZK), cestovní pojištění Union typ A30/den/dítě do 15 let (25 CZK)
Slevy
dítě do 6 let na přistýlce s polopenzí zdarma

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.