Vstupenky on-line

Hotel Trenčianské Teplice - Hotel Flóra, Víkendové pobyty 2 nebo 3 noci, Sleva červen Slovensko last minute zájezdy

Vyhledávání zájezdu
Flóra - Slovensko - Trenčianský kraj

Flóra

Slovensko » Trenčianský kraj

Trenčianské Teplice, Hotel starstarstarFlóra

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Trenčianské Teplice - Hotel Flóra, Víkendové pobyty 2 nebo 3 noci, Sleva červen
Popis
V centru lázní - pár kroků od kolonády a bazénu Grand.
Vše pod jednou střechou, moderní wellness centrum. Výhodné dětské ceny. TIP CK

Prodloužené víkendy na 4 dny/3 noci ČTVRTEK-NEDĚLE nebo PÁTEK-PONDĚLÍ - uvedeno v ceníkové tabulce.
Víkendy pro každého na 3 dny/2 noci PÁ-NE, NE-ÚT, PO-ST, ST-PÁ (uvedené v ceníku), případně v jiné libovolné dny za stejnou cenu.
Pobyty s polopenzí a 2 resp.3 procedurami. V ceně je masáž aroma voskem (20 min.), rašelinový zábal (20 min.) a jako 3.procedura u prodlouženého víkendu je buď rašelinový zábal nebo perličková koupel s přísadou.

Moderní 3* hotel se nachází v centru lázeňského městečka, v bezprostřední blízkosti parku a bazénů Grand. V hotelu je k dispozici restaurace s letní terasou, filmová kavárna, dětský koutek, internetový koutek, kosmetický salon, fitness a WELLNESS CENTRUM s plaveckým (15,5 x 8 m) a sedacím nerezovým bazénem (11,5 x 2,5 m) s vodními atrakcemi (2 vodní postele a 10 křesel s perličkovou masáží a hydromasáží). SAUNOVÝ SVĚT zahrnuje solnou parní saunu, finskou saunu, bylinkovou inhalaci, tepidárium a vodní cestu.
VLASTNÍ REHABILITAČNÍ CENTRUM - pod dohledem fyzioterapeuta a lékaře jsou k dispozici různé léčebné procedury včetně různých druhů atraktivních technik masáží (lávovými kameny, medové detoxikační, shiatsu aj.), perličkové koupele, rašelinové i bahenní zábaly, magnetoterapie, jóga, aquaerobik.
Koupání: kryté wellness s bazény, venkovní bazény v centru města s celoročním provozem GRAND (25 x 10 m, cca 300 od hotelu). Letní koupaliště „Zelená žaba“, které se nachází nedaleko hotelu, je již opět po několika letech v provozu.

Trenčianské Teplice leží v západní části Slovenska, v zalesněném údolí Strážovských vrchů nedaleko Trenčína. Lázně patří mezi nejvyhledávanější lázeňská místa na Slovensku díky 5 sirným pramenům přírodní léčivé vody....další informace najdete v sekci Popis destinace.
Ubytování
Moderní 3* hotel se nachází v centru lázeňského městečka, v bezprostřední blízkosti parku a bazénů Grand. V hotelu je k dispozici restaurace s letní terasou, filmová kavárna, dětský koutek, internetový koutek, kosmetický salon, fitness a Wellness centrum včetně saunového světa, vlastní rehabilitační centrum - pod dohledem fyzioterapeuta a lékaře jsou k dispozici různé léčebné procedury... (podrobněji v úvodních informacích o hotelu).

Ubytování: 2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV+SAT, telefon, trezor a WiFi připojení. Možnost přistýlky.
Strava
Snídaně formou bufetu, večeře - výběr z 3 hlavních jídel (předkrm + hlavní jídlo+ salátový bufet).
Zájezd zahrnuje
2x nebo 3x ubytování v dvoulůžkovém pokoji, 2x nebo 3x polopenze, zapůjčení županu, na přivítání nápoj dobré nálady, 1x masáž aroma voskem (20 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.), volný vstup do bazénového komplexu s plaveckým i sedacím bazénem, denní vstup do saunového světa se solnou parní saunou, bylinkovou inhalací, finskou saunou, tepidáriem a vodním chodníkem, volný vstup do fitness., Navíc ZDARMA: rašelinový zábal nebo perličková koupel s přísadou jako 3.procedura u pobytu na 3 noci, WiFi na pokoji, stolní tenis a stolní fotbal.
Zájezd nezahrnuje
povinný lázeňský poplatek se platí na místě/dospělý/noc (1 EUR), povinný lázeňský poplatek se platí na místě/dítě 2-18 let/noc (0.5 EUR), parkování dle počtu nocí (2 noci), auto/noc (3 EUR), parkování dle počtu nocí (3 noci a více), auto/noc (1.5 EUR), příplatek za 1/1 pokoj/noc (250 CZK), příplatek za 1/2 lůžkový apartmán malý/noc (300 CZK), příplatek za 1/2 lůžkový apartmán velký/noc (450 CZK), oběd/dospělý (210 CZK), oběd/dítě 3-12 let (165 CZK)
Slevy
dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.