Vstupenky on-line

Hotel Flóra Slovensko - last minute zájezdy

Flóra, Slovensko, Trenčianský kraj, 16.5.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 134259454

Flóra

Slovensko » Trenčianský kraj

Trenčianské Teplice, Hotel starstarstarFlóra

Termín:

16.5.2018 - 18.5.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 850 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Trenčianské Teplice - Hotel Flóra, Víkendové pobyty 2 nebo 3 noci, Sleva červen
Popis
V centru lázní - pár kroků od kolonády a bazénu Grand.
Vše pod jednou střechou, moderní wellness centrum. Výhodné dětské ceny. TIP CK

Prodloužené víkendy na 4 dny/3 noci ČTVRTEK-NEDĚLE nebo PÁTEK-PONDĚLÍ - uvedeno v ceníkové tabulce.
Víkendy pro každého na 3 dny/2 noci PÁ-NE, NE-ÚT, PO-ST, ST-PÁ (uvedené v ceníku), případně v jiné libovolné dny za stejnou cenu.
Pobyty s polopenzí a 2 resp.3 procedurami. V ceně je masáž aroma voskem (20 min.), rašelinový zábal (20 min.) a jako 3.procedura u prodlouženého víkendu je buď rašelinový zábal nebo perličková koupel s přísadou.

Moderní 3* hotel se nachází v centru lázeňského městečka, v bezprostřední blízkosti parku a bazénů Grand. V hotelu je k dispozici restaurace s letní terasou, filmová kavárna, dětský koutek, internetový koutek, kosmetický salon, fitness a WELLNESS CENTRUM s plaveckým (15,5 x 8 m) a sedacím nerezovým bazénem (11,5 x 2,5 m) s vodními atrakcemi (2 vodní postele a 10 křesel s perličkovou masáží a hydromasáží). SAUNOVÝ SVĚT zahrnuje solnou parní saunu, finskou saunu, bylinkovou inhalaci, tepidárium a vodní cestu.
VLASTNÍ REHABILITAČNÍ CENTRUM - pod dohledem fyzioterapeuta a lékaře jsou k dispozici různé léčebné procedury včetně různých druhů atraktivních technik masáží (lávovými kameny, medové detoxikační, shiatsu aj.), perličkové koupele, rašelinové i bahenní zábaly, magnetoterapie, jóga, aquaerobik.
Koupání: kryté wellness s bazény, venkovní bazény v centru města s celoročním provozem GRAND (25 x 10 m, cca 300 od hotelu). Letní koupaliště „Zelená žaba“, které se nachází nedaleko hotelu, je již opět po několika letech v provozu.

Trenčianské Teplice leží v západní části Slovenska, v zalesněném údolí Strážovských vrchů nedaleko Trenčína. Lázně patří mezi nejvyhledávanější lázeňská místa na Slovensku díky 5 sirným pramenům přírodní léčivé vody....další informace najdete v sekci Popis destinace.
Ubytování
Moderní 3* hotel se nachází v centru lázeňského městečka, v bezprostřední blízkosti parku a bazénů Grand. V hotelu je k dispozici restaurace s letní terasou, filmová kavárna, dětský koutek, internetový koutek, kosmetický salon, fitness a Wellness centrum včetně saunového světa, vlastní rehabilitační centrum - pod dohledem fyzioterapeuta a lékaře jsou k dispozici různé léčebné procedury... (podrobněji v úvodních informacích o hotelu).

Ubytování: 2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV+SAT, telefon, trezor a WiFi připojení. Možnost přistýlky.
Strava
Snídaně formou bufetu, večeře - výběr z 3 hlavních jídel (předkrm + hlavní jídlo+ salátový bufet).
Zájezd zahrnuje
2x nebo 3x ubytování v dvoulůžkovém pokoji, 2x nebo 3x polopenze, zapůjčení županu, na přivítání nápoj dobré nálady, 1x masáž aroma voskem (20 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.), volný vstup do bazénového komplexu s plaveckým i sedacím bazénem, denní vstup do saunového světa se solnou parní saunou, bylinkovou inhalací, finskou saunou, tepidáriem a vodním chodníkem, volný vstup do fitness., Navíc ZDARMA: rašelinový zábal nebo perličková koupel s přísadou jako 3.procedura u pobytu na 3 noci, WiFi na pokoji, stolní tenis a stolní fotbal.
Zájezd nezahrnuje
povinný lázeňský poplatek se platí na místě/dospělý/noc (1 EUR), povinný lázeňský poplatek se platí na místě/dítě 2-18 let/noc (0.5 EUR), parkování dle počtu nocí (2 noci), auto/noc (3 EUR), parkování dle počtu nocí (3 noci a více), auto/noc (1.5 EUR), příplatek za 1/1 pokoj/noc (250 CZK), příplatek za 1/2 lůžkový apartmán malý/noc (300 CZK), příplatek za 1/2 lůžkový apartmán velký/noc (450 CZK), oběd/dospělý (210 CZK), oběd/dítě 3-12 let (165 CZK)
Slevy
dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby
Pořadatelem tohoto zájezdu je NEMO tour s.r.o., IČ 64051421.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK